במשרד גלט כהן ושות' הליטיגציה מרכזת את עיקר נפח הפעילות במשרד, כאשר חלק משמעותי מתיקי הליטיגציה עוסק בתביעות כספיות על בסיס חוזה.

עורכי הדין במשרדנו עתירי ניסיון בייצוג לקוחות פרטיים וחברות בתביעות אזרחיות, כאשר תביעות אלו נפרסות על פני תחומי משפט רבים ומגוונים, החל מהגשת תביעות לביטול חוזה ו/או לאכיפתו ו/או לקבלת פיצוי כספי בגין הפרת חוזה בהתאם להוראות חוק החוזים ודינים נוספים, וכלה בהגשת תביעות ייצוגיות כנגד החברות הגדולות והמובילות במשק.

לקריאת המאמר על התביעה הייצוגית שהגיש משרדנו כנגד חברת טמבור לחץ כאן.

לאחרונה מעורב משרדנו במתן ייעוץ וייצוג משפטי לאחת מהחברות הקבלניות המובילות באזור המרכז, אשר נתבעה על ידי עשרות רוכשי דירות בפרויקט מגורים בגין הפרת חוזה המכר כתוצאה מעיכובים משמעותיים במסירת הדירות לרוכשים, וכן כתוצאה מליקויי בנייה שנתגלעו בחלק מהדירות. תביעות אלו הן דוגמא קלאסית לתביעות כספיות חוזיות השכיחות מאוד בתחום האזרחי, ויחד עם זאת דורשות התמקצעות וידע מצד עורך הדין ביחס לדינים הספציפיים החלים על הסוגיה.

לקריאה נוספת על רכישת דירה מקבלן לחץ כאן.

משרדנו מתמחה בהגשת תביעות ומתן ייצוג משפטי בתחום הנזיקין והביטוח, ובכלל זה בקיא בכל הנוגע לתביעות נזקי גוף כתוצאה מתאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות רפואית, נזקי רכוש וכיוצ"ב. תביעות אלו מוגדרות גם הן כתביעות כספיות אשר אינן בהכרח על בסיס חוזה בכתב.

לקריאה נוספת על תביעות נזיקין וביטוח לחץ: תאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות רפואית, תאונות אישיות תלמידים, תביעות ביטוח פרטי, נזקי רכוש.

תביעות כספיות וחוזיות מוגשות לבתי המשפט האזרחיים, כאשר הערכאה המשפטית המתאימה נקבעת בהתאם לסכום הסעד הכספי המבוקש. כאשר סכום התביעה נמוך מסך של 33,800 ₪ ניתן להגיש את התביעה לבית המשפט לתביעות קטנות ובמקרים רבים לחסוך בזמן ובעלויות. תביעה שמעבר לסך של 33,800 ₪ ועד לסכום של 2,500,000 ₪ תוגש לבית משפט השלום בהליך רגיל או מהיר או מקוצר בהתאם לנסיבות, ותביעה שמעבר לסך של 2,500,000 ₪ תוגש לבית המשפט המחוזי.

אחד הכללים הבסיסים ביותר להצלחה בהליך משפטי ובתביעה כספית בפרט הוא ביצוע עבודת הכנה מדוקדקת, הכוללת את איסוף כל המסמכים הנוגעים לעניין להוכחת טענות התביעה ו/או ההגנה, וניסוח כתבי בי-הדין באופן מעמיק ומפורט הפורס בפני בית המשפט את הרקע העובדתי השלם המגובה בראיות התומכות בטיעונים המשפטיים.

לעורכי הדין במשרדנו ניסיון והצלחות משמעותיות בבתי המשפט בייצוג לקוחות פרטיים, חברות ביטוח, ומגוון חברות פרטיות, לרבות חברת היי-טק רב לאומיות בענייניה המשפטיים בישראל, ואחת מהחברות הציבוריות הגדולות בישראל.

לקבלת מידע נוסף הנכם מוזמנים ליצור קשר עם משרדנו באמצעות אתר האינטרנט ו/או ישירות עם עורכי הדין.