נוטריון הוא עורך דין בעל 10 שנות ניסיון במקצוע לפחות, אשר הוסמך על ידי ועדת הרישיונות כנוטריון בהתאם לחוק הנוטריונים.

נוטריון מוסמך לערוך, לאשר ולאמת מסמכים משפטיים, ומסמכים אלו החתומים בידי הנוטריון, יכולים לשמש כראיה בבית המשפט או בפני רשויות שונות בארץ ובחו"ל.

עו"ד לירן כהן הוסמכה כנוטריונית בשנת 2015 והיא מעניקה מגוון שירותי נוטריון ללקוחות משרד עורכי הדין גלט כהן ושות'.

השירותים ניתנים הן במשרדנו בעפולה והן בסניף משרדנו במושב גבעת יואב ברמת הגולן.

בין השירותים הנוטריונים אותם מספק משרדנו השירותים הבאים:

  1. אימות חתימה על ייפוי כוח נוטריוני – בכלל זה ייפוי כוח לבנק לצורך לקיחת משכנתא, ייפוי כוח לקבלן ו/או לחברה משכנת ו/או להסתדרות הציונית העולמית בעסקת מכר מקרקעין, ייפוי כוח לביצוע פעולות לאדם שאינו עורך דין וכיוצ"ב (ככל שנדרש משרדנו אף עורך עבור הלקוח את ייפוי הכוח המבוקש).
  2. אימות חתימה של אדם החותם בשם הזולת – לרבות אימות חתימה של אדם החותם כמורשה חתימה מטעם תאגיד על ייפוי כוח ו/או מסמכים אחרים.
  3. אישור נוטריוני להעתק צילומי של מסמך – אישור שהעתק המסמך הוא נאמן למקור.
  4. אישור נוטריוני לנכונות תרגום של מסמך – אישור תרגום של מסמכים שונים בשפה העברית והאנגלית לצורך הצגתם למוסדות בארץ או בחו"ל. למידע נוסף אודות שירות זה לחץ כאן.
  5. אישור תצהיר נוטריוני – אימות חתימה של אדם על תצהיר בפני נוטריון (במידת הצורך משרדנו עורך את התצהיר המבוקש עבור הלקוח).
  6. אישור צוואה בפני נוטריון – משרדנו מתמחה בתחום המשפחה והירושה ובעל ניסיון רב בעריכת צוואות. לבקשת לקוחותינו ניתן לערוך גם צוואה בפני רשות, הידועה גם כצוואה נוטריונית.
  7. אישור הסכם ממון בין בני זוג בטרם נישואין על ידי נוטריון – משרדנו בעל ניסיון רב בעריכת הסכמי ממון, ומספק שירות של עריכת הסכם ממון ואישורו באימות נוטריוני.
  8. טיפול בשירות מתן אישור אפוסטיל על ידי בית המשפט – למידע אודות שירות זה לחץ כאן.

שכר הטרחה בגין השירותים השונים ומחיר האישור הנוטריוני הוא בהתאם לתעריף הקבוע בחוק המתעדכן מידי שנה על ידי משרד המשפטים.

לתעריף שכר שירותי הנוטריון מעודכן לשנת 2017 לחץ כאן.

שירותי הנוטריון מוענקים באופן מקצועי ומיידי, וככל שעולה הצורך בכך אנו מעניקים את השירות בבית הלקוח או במקום עסקו של הלקוח, בהתאם לתעריף הקבוע לכך בחוק.

לקבלת השירות הנכם מוזמנים ליצור קשר עם משרדנו באמצעות אתר האינטרנט ו/או ישירות עם עורכת הדין לירן כהן.