משרדנו מייצג קשת רחבה של לקוחות, ובכלל זה אגודות שיתופיות, אגודות מים, מגוון חברות פרטיות, לרבות חברת היי-טק רב לאומיות בענייניה המשפטיים בישראל, ואחת מהחברות הציבוריות הגדולות בישראל.

אנו מספקים במשרד גלט כהן ושות' מתן ייעוץ משפטי מקצועי לחברות, החל מהצעד הראשון של עריכת מסמכי ההתאגדות לצורך הקמת חברה ורישומה ברשם החברות, וכלה בפירוק החברה או השותפות.

לקריאה על הקמה ופירוק חברות לחץ כאן.

מרבית החברות זקוקות לייעוץ ברמה שוטפת ומתן מענה מהיר וזמין לשאלות יומיומיות המתעוררות במסגרת ניהול הפעילות העסקית כגון: אישורי חתימות ומורשי חתימה, הכנת פרוטוקולים, דיווח על העברת מניות וחילופי גברי בדירקטוריון החברה, זכויות עובדים והתנהלות נכונה במקרים של קליטה ופיטורי עובדים, סיוע בעריכת חוזים והסכמים לצורך התקשרויות עם בעלי מקצוע, מפיצים, יבואנים, זכיינים, עובדים וכיוצ"ב.

בנוסף, ובמסגרת הייעוץ השוטף שאנו מעניקים לחברות אותן אנו מייצגים על בסיס קבוע, אנו מסייעים בגביית חובות מלקוחות, החל מהוצאת מכתבי התראה וניהול משא ומתן, וכלה בנקיטת הליכים לביצוע בלשכות ההוצאה לפועל.

הניסיון מלמד כי מרבית החברות הקטנות אינן פונות לקבלת ייעוץ שוטף, ונעזרות בייעוץ משפטי מקצועי רק לאחר שנתקלו בסכסוך עם ספקים, עובדים, לקוחות וכיוצ"ב, בעוד שבמידה והיו פונות לקבלת ייעוץ משפטי נכון בשלב ההתקשרות עם הצד השני – הסכסוך כלל לא היה בא לאוויר לעולם, ובכל מקרה בקבלת ייעוץ משפטי ראשוני ובסיסי היתה החברה מקטינה משמעותית את חשיפתה לתביעות, ומוצאת עצמה עם כלים משפטיים מתאימים להתמודד עם סכסוכים עתידיים.

ראוי לציין כי עלות הייעוץ המשפטי השוטף לחברות אינה יקרה כפי שמקובל לחשוב, ואנו מתאימים במשרדנו לכל לקוח את עלות הייעוץ המשפטי בהתאם להיקף הפעילות הנדרש ושעות הייעוץ אותן צורך הלקוח בפועל.

קבלת ייעוץ משפטי בסיסי ברגע האמת ובטרם ביצוע עסקה ו/או התקשרות עם לקוחות ספקים ועובדים, יכולה לחסוך לעסקים קטנים סכומי כסף ניכרים, לשפר משמעותית את יכולת הגבייה של העסק, ולצמצם משמעותית את היווצרותם של חובות אבודים.

משרדנו מתחייב למתן שירות אישי ומהיר בסטנדרט מקצועי גבוה, תוך שיתוף פעולה ומעורבות מלאה של הלקוח בכל ענייניו המשפטיים.

לקבלת מידע נוסף הנכם מוזמנים ליצור קשר עם משרדנו באמצעות אתר האינטרנט ו/או ישירות עם עורכי הדין.