ייצוג בהליכי גירושין

משרד עורכי הדין גלט כהן ושות' מתמחה בתחום דיני המשפחה והירושה, וכפועל יוצא מכך עוסק רבות בניהול תיקי גירושין ובעריכת גישורים לבני זוג בהליכי גירושין במטרה להוביל את בני הזוג להבנות ולהסכמות הדדיות ללא צורך בפנייה לערכאות המשפטיות.

אנו מאמינים כי הליך גירושין לא חייב להיות ארוך ויקר, וקיימת חשיבות מיוחדת לפתרון סכסוכים משפחתיים בהסכמה ובדרכי שלום, מתוך הבנה כי לסכסוך משפחתי ישנן השלכות רגשיות, נפשיות, חברתיות וכלכליות משמעותיות בהשוואה לכל סכסוך אזרחי אחר, והצדדים נותרים משפחה ו/או בקשר מתמשך גם לאחר הכרעה בסכסוך, ולפיכך יש לעשות מאמץ מיוחד להביא את הצדדים לידי הסכמה ורצון לפתור את המחלוקות ביניהם באופן שיהיה מקובל על שני הצדדים ועל מנת שיהא לשני הצדדים רצון לכבדו ולקיימו, ולעיתים אף לשקם את היחסים המשפחתיים (נושא חשוב במיוחד כאשר לבני הזוג ילדים משותפים).

לקריאה נוספת על הליכי גישור בענייני משפחה לחץ כאן.

יחד עם זאת, המציאות מלמדת כי במקרים לא מעטים אנו נאלצים לפנות לניהול הליכי גירושין בבתי המשפט לענייני משפחה. עו"ד אורי גלט בעל ניסיון רב שנים בטיפול בתיקי גירושין, ייצג במספר רב של הליכי גירושין סבוכים ומורכבים, הליכים אשר כללו בין היתר פירוק חברות משפחתיות, פירוק שיתוף במשקים חקלאיים, חלוקת חובות הוצל"פ בין בני זוג, תביעת זכויות "בן ממשיך" במשקים חקלאיים, איזון זכויות סוציאליות, תביעת נכסי קריירה ומוניטין אישי , ועוד…

למשרדנו הצלחות רבות בניהול תיקי גירושין, ואנו מאמינים בשיתוף פעולה ומעורבות מלאה של הלקוח בכל שלבי הטיפול. תיקי משפחה מחייבים זמינות גבוהה ביותר מצד עורכי הדין ומתן יחס אישי ותמיכה לכל לקוח, ולפיכך נושאים אלו עומדים לנגד עינינו בכל פנייה מצד לקוחותינו.

לקביעת פגישת ייעוץ בענייני גירושין הנכם מוזמנים ליצור קשר עם משרדנו באמצעות אתר האינטרנט ו/או ישירות עם עורכי הדין.