משרד עורכי הדין גלט כהן ושות' מייצג בימים אלו תובעים ייצוגים במספר הליכים המתנהלים בבית המשפט המחוזי בסכום תביעות כולל של למעלה ממאה מילון שקלים.

בראשית חודש יולי 2017 ניתן על ידי כבוד השופט יגאל גריל מבית המשפט המחוזי בחיפה פסק דין בתביעה ייצוגית אשר הוגשה על ידי משרדנו כנגד חברת טמבור בע"מ.

התביעה הייצוגית כנגד חברת טמבור בע"מ עסקה בטענת התובע הייצוגי כי משקל התכולה שצוין על גבי אריזת המוצר קצף פוליאוריתן PU Foam (חד רכיבי, רב שימושי) CS-330, אשר שווק על ידי חברת טמבור בע"מ לחנויות חומרי הבניין היה גבוה ממשקל תכולת המוצר בפועל.

במסגרת התביעה נטען כי חברת טמבור בע"מ הטעתה את ציבור לקוחותיה באופן שבו על אריזת המוצר נרשם כי הוא מכיל 650 גרם, וזאת בעוד שבפועל מספר מוצרים נשלחו על ידי משרדנו לביצוע שקילה מקצועית ובה נמצא כי משקל המוצר בממוצע עמד על 478 גרם בלבד, קרי – 26% מהמוצר במכלים ששווקו ללקוחות היה חסר!

בהתאם לעצת בית המשפט פנו הצדדים להליך גישור אצל השופט בדימוס אבי זמיר, ובמסגרת הליך הגישור ובהתחשב בעניינם של חברי הקבוצה המיוצגים על ידי משרדנו, הגענו להסדר פשרה לפיו ציבור הרוכשים של המוצר יקבלו הטבה צרכנית בשווי כולל של 2,200,000 ש"ח. בנוסף לכך, קיבל התובע הייצוגי אשר פנה אל משרדנו ויזם את הגשת התביעה סכום של 55,000 ש"ח.

לאור פסק הדין בתביעה זו, הינכם צפויים לראות כי במהלך החודשים הקרובים תחל חברת טמבור בע"מ בחלוקת מוצר נלווה במתנה בגין כל רכישת קצף פוליאוריתן CS-330 , לפי העדפת הצרכן ועד גמר המלאי כמפורט בפסק הדין. המוצר הנלווה יהיה אחד מכלי היישום הבאים: כלי ליישום שפכטל מדגם "רשף" מידה "6 או מברשת צבע מדגם "הילה" מידה "4.

ההטבה בחנויות חומרי הבניין תינתן לכל הצרכנים ללא דרישה להצגת חשבונית או קבלה קודמת המעידה על רכישת המוצר, והנכם מוזמנים לפנות לחנויות וליהנות מהטבה צרכנית זו אשר הושגה על ידי משרד גלט כהן ושות' בהליך המשפטי לטובת כלל הציבור.

לעיון בפסק הדין לחץ כאן.

לעיון בהודעה על אישור הסכם הפשרה מתוך גיליון "ישראל היום" מיום 04.07.2017 לחץ כאן.

נתקלתם בביצוע עוולה על ידי אחת מהחברות הגדולות במשק? אנחנו יודעים כיצד לפעול בעניין!

פנו אל משרדנו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא תשלום.

 

בכבוד רב,

אורי גלט, עו"ד
גלט כהן ושות' – משרד עורכי דין